Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.020 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Inlay material | None |
| High-concerned chemical | None |
| CN | Zhejiang |
| Metals Type | None |
| Cladding Material | None |
| Gender | Unisex |
| Festival | Thanksgiving |
| Compatibility | All Compatible |
| Item Type | Rings |
| Function | Mood Tracker |
| Model Number | MAY |
| Style | Classic |
| Surface Width | 4mm, 8mm |
| Material | Semi-precious stone |
| Shapepattern | Round |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Occasion | Gift |
| Weight | 5g |
| Outer Diameter | 28mm |
| Diameter | 20mm |
| Ring Face Width | 4x8mm |










Reviews