Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.010 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Brand Name | buy bao ji |
| Inlay material | Crystal |
| High-concerned chemical | None |
| CN | Zhejiang |
| Metals Type | None |
| Cladding Material | None |
| Gender | Unisex |
| Compatibility | All Compatible |
| Item Type | Rings |
| Function | fitness tracker, sleep tracker, Mood Tracker |
| Model Number | JDJJSJ06 |
| Style | TRENDY |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Surface Width | 6mm |
| Setting Type | None |
| Material | CRYSTAL |
| Shapepattern | Round |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Occasion | Party |
| Weight | approx 4g |
| Bore size | 18-20mm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews