Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Recommend Age | 14+ |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stone, Natural Stone/Crystal/Gemstone |
| is_customized | Yes |
| Theme | MASCOT |
| Style | feng shui, American Style |
| Occasion | Christmas |
| Shape | Natural Crystal Ball Sphere |
| Size | approx.30mm |
| Weight | approx.30-50g/pc |
| Quantity | 1 PC / 5 PCS / 10 PCS / 20 PCS |
| Technique | Polished |
| Use for | home decoration& Gifts |
| Product Using | Home Decoration Exquisite Gifts Souvenirs |










Reviews