Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand Name | GIYO |
| High-concerned chemical | None |
| Age | 14+ |
| Model Number | Book Holder |
| Material: | Wood |
| Package Weight: | approx.45g |
| Size: | approx.25.4×7.62cm/9.99×2.99in |
| Thickness: | approx.5mm/0.19in |










Reviews