Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Brand Name | buy bao ji |
| Main Stone | Jade |
| Certificate Type | CNAS |
| Item Weight | 11g |
| High-concerned chemical | None |
| Certificate | Yes |
| Item Type | beads |
| Model Number | JDPZW22 |
| Metals Type | None |
| Item Shape | Nuggets |
| Fine or Fashion | Fine |










Reviews