Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Additional information
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 25 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Modern Style |
| Theme | PYRAMID |
| is_customized | Yes |
| Is Natural Material | Yes |
| Material | Stone, Natural Crystal Stones |
| Shape | Cylinder Wand |
| Size | Approx.35x10mm(1.4 |
| Weight | Approx.6g-10g/pc |
| Use | Witchcraft Energy Chakra Home Decoration |










Reviews