Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 25 cm |
| Shape | Irregular Crystal Tumbled Stone |
| Material | Natural Black Tourmaline, Stone |
| Size | Approx.10-30mm |
| Quantity | 1pc/50g/100g/200g/500g/1000g |
| Usage | Aquarium Decoration, Fish Tank Decoration, Plant Decoration, Crystal Aquarium Gravel, Crystal Energy Healing, Stone Collection, Meditation, Gift, Mascot, Home Decoration, Feng Shui, DIY Jewelry |
| Brand Name | NONE |
| Theme | Love |
| Regional Feature | Europe |
| Style | Pastoral Style |
| High-concerned chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Is Natural Material | Yes |










Reviews