Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.090 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| is_customized | YES, Yes |
| Theme | MASCOT, MASCOT |
| Style | feng shui, feng shui |
| Material | Stone, Stone |
| Brand Name | Harmonious Crystalloid, NONE |
| Origin | Mainland China |
| name | Quartz Electroplated Colourful |
| Placement position | Study living room and bedroom or fish tank |
| sale Mode | Retail and wholesale |
| Types of | Home decoration and DIY gifts |
| quantity | 1pcs |
| Item Shape | Irregular |
| Function | Mood Tracker |
| Feature 2 | Healing Stone |
| weight | 20-120g |
| delivery method | random delivery |
| Regional Feature | japan |
| High-concerned chemical | None |










Reviews