Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Â
Â
Additional information
| Weight | 0.020 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Brand Name | vinswet |
| Gender | Unisex |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Bracelets Type | Strand Bracelets |
| Origin | Mainland China |
| Chain Type | NONE |
| Item Type | Bracelets, Bracelet |
| Clasp Type | NONE |
| Material | Stone, Natural Stone |
| Compatibility | All Compatible |
| Shapepattern | Face |
| Model Number | FD11325 |
| Setting Type | None |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Style | TRENDY |
| Bead size | 8mm |
| Length | 19cm |
| Crowd | Women Men |
| Color | As shown in the figure |
| Occasion | Birthday/Party/Business/Anniversary/Gift/Yoga |
| Factory | Yes |
| Drop shipping | Support |
| Wholesale | Accept |
| Package | OPP bag |
| Charm | Heart |










Reviews