Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Brand Name | HIPEE |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Material | Metal, Stainless Steel Necklace |
| Gender | Women |
| Style | Classic |
| Certification | REACH |
| Shapepattern | Geometric |
| Pendant Size | 8*62mm |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Chain Type | O-chain |
| Item Type | NECKLACES |
| Compatibility | All Compatible |
| Name | Women's Necklace |
| Model | Fashion Necklace |
| Color | Gold Color, Steel Color |
| Length | 45+5CM |
| Gift for | Women Girls Friend Lover |
| Occasion | Anniversary, Engagement, Gift, Party, Birthday |
| Season | Spring Summer Fall Winter |
| Dropshipping and Wholesale | YES |










Reviews