Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 2 cm |
| Brand Name | CSJA Jewelry |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Material | Semi-precious stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | Oval Shape |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | beads |
| Model Number | F842 |
| Item Weight | Approx 3.1-10.4g |
| Outer Diameter | 25mm |
| Raw Material | Red Dragon Veins Agate |
| Product Name | Natural Stone Dragon Veins Agate for DIY Jewelry Needlework Making |
| Gemstone Feature | Loose Gem Stone + Egg Shape + Unique Color & Veins + No Hole |
| Gemstone Size 1 | Approx 15x20mm / Approx 18x25mm / Approx 25x35mm |
| Gemstone Color | Natural Stone with Dyed Colors, Colors Random Delivery |
| Sell Unit | 1 Piece |
| Gem Stone Veins | Every stripe on the stone is unique |
| Gemstone Using | DIY Jewelry Hand Making for Bracelets, Necklaces, Rings and Others |
| Gemstone Packaging | Opp Bag + Bubble Wrap |
| Factory | CSJA Sunshine Jewelry |










Reviews