Product Details
Welcome to Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Modern Style |
| Theme | Animal |
| is_customized | Yes |
| Is Natural Material | Yes |
| Regional Feature | Europe |
| Material | CRYSTAL |
| size | 13-15*11-13cm |










Reviews