Product Details
Welcome to Holistic One Supply
buddha figurine, laughing buddha, lucky statue, feng shui decor, buddha statue, prosperity decor, spiritual ornament, home decor, good luck statue, meditation decor,
Â
Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Recommend Age | 14+ |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | No |
| Theme | Catholic |
| Is Smart Device | No |
| Electronic | No |
| Style | RELIGIOUS |
| Occasion | Christmas, Valentine's Day, Wedding, Halloween, Easter, Birthday, New Year, Graduation, anniversary |
| color | green |
| shape | buddha |
| use | decor or gift |
| material | obsidian |
| size | 38*36*22 mm |
| weight | 40-50 g /pcs |










Reviews