Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 2 cm |
| Brand Name | LVJIA |
| Feature | Reusable |
| Product application scenarios | other |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Material | 100% Polyester |
| Use | Home, Outdoor, HOTEL, Weddings, Party, Banquet, Table cloth, cover, tapestry |
| Pattern | PRINTED |
| is_customized | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Technics | Woven |
| Theme | Christmas |
| Shape | Square |
| Name | Tarot tablecloth |
| size | 50x50cm, 75x75cm |
| Packing list | 1pcs Tarot table cloth |
| Festivals | Perfect for Christmas, Halloween, Easter, Hanukkah, Thanksgiving |
| Technology | Hd digital printing |
| style | Customizable |










Reviews