Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Main Stone | CRYSTAL |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | 150g, 280g |
| High-concerned chemical | None |
| Certificate | No |
| Item Type | beads |
| Metals Type | None |
| Item Shape | Round Shape |
| Fine or Fashion | Fashion |
| type | crystals, crystals and stones healing, Natural and mineral stones, Crystal ball, Natural stone and crystals, decoration home, Mineral Specimen Ball |









Reviews