Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 3 cm |
| Brand Name | BUYERSHOME |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | Oval Shape |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | beads |
| Model Number | K1675-1729 |
| Item Weight | 15g |
| Outer Diameter | 25mm |










Reviews