Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Brand Name | Rainagem |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stone |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Style | Cute/Romantic |
| Item Type | Hairwear |
| Gender | Unisex, Women & men & Couple |
| Metals Type | Tin Alloy, Zinc Alloy |
| Shapepattern | Geometric |
| Color | As Picture Show |
| Length | About 65 mm |
| Occasion | Birthday/Party/Business/Anniversary/Gift/Yoga |
| Weight | About 25-39 G |
| Beads size | About 5-8 mm |
| Factory | Yes |
| Drop shipping | Support |
| Wholesale | Accept |
| Package | OPP bag |










Reviews