Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Brand Name | RISYF |
| Metal Type | NONE, NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | IRREGULAR |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | beads |
| Item Weight | 50g |
| Outer Diameter | size |
| material | natural stone |
| color | show as picture |
| usage | Decoration, Degauss, Jewelry |
| Size | 30mm |










Reviews