Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Brand Name | RISYF |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Material | Stone |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Style | Neo-Gothic |
| Item Type | CHARMS |
| quantity | 5 pcs |
| size | 6x24mm |










Reviews