Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Â
Additional information
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Chain Type | Beaded Bracelet |
| Model Number | Buddha bracelet |
| Length | 19cm + elasticity |
| buddha bracelet | Chakra Bracelet |
| Best Jewelry Gift | Valentines Day |
| fashion bracelet | yoga jewelry |
| Brand Name | NONE |
| Style | TRENDY |
| Clasp Type | Lace-up |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Bracelets |
| Setting Type | Bar Setting |
| Compatibility | All Compatible |
| Bracelets Type | Charm Bracelets |
| CN | Zhejiang |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Shapepattern | Geometric |










Reviews