Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 5 cm |
| Brand Name | GMB724 |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | IRREGULAR |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | beads |
| Outer Diameter | 16mm, 15mm |
| Model Number | F26377 |
| Item Weight | 8g |
| Suit | Bracelet, Necklace, Jewelry DIY, Beads For Jewelry Making |
| Size | 15x16mm |
| Stone name | amethyst/tiger eye/Opal/rose quartz/Blue spot jasper/aventurine jade/yellow Jade/Black obsidian/unakite jasper/red Jasper/Clear quartz |
| Color | Multicolor/Colorful |
| Jewelry Type | Beads for Beadwork |
| Jewelry Type2 | Diy Jewelry Accessories |
| Jewelry Type3 | Spacer Beads |
| Jewelry Type4 | Fit Bracelet Necklace Making |
| Jewelry Type5 | Diy Charm Bead |
| Jewelry Type6 | Wholesale perles |
| Jewelry Type7 | beads for needlework |
| Jewelry Type8 | Beads for Bracelet |
| Wholesale | accepted, contact to us get wholesale price |
| Shape | Cat Shape |
| for | Clothing decoration accessories |
| DIY | Bag pendant, home decoration |










Reviews