Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3 cm |
| Brand Name | buy bao ji |
| Material | CRYSTAL |
| Metal Type | NONE, NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Item Type | beads |
| Outer Diameter | 16mm, 16mm |
| Item Weight | approx 1.5g |
| Model Number | JDPZW |
| Item Shape | Bear |
| Fine or Fashion | Fine |










Reviews