Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Brand Name | RISYF |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Material | Stone, Natural Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | IRREGULAR |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | beads |
| Item Weight | About 5g |
| Model Number | FH4862 |
| Outer Diameter | 25mm |
| Application | DIY bracelets, earrings, necklaces, anklets. |
| Type | With Hole |










Reviews