Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Inlay material | Chalcedony |
| High-concerned chemical | None |
| CN | Sichuan |
| Metals Type | None |
| Cladding Material | 925 silver plating |
| Gender | LOVERS' |
| Compatibility | All Compatible |
| Item Type | Rings |
| Style | Ethnic |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Surface Width | 5mm |
| Setting Type | None |
| Material | Semi-precious stone |
| Shapepattern | Round |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Occasion | Anniversary |
| Category | Ring |









Reviews