Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Additional information
| Weight | 0.020 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Aluminium alloy |
| Material | Stone |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Unisex |
| Style | TRENDY |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Pendants Type | SOLITAIRE |
| Pendant Size | Approx 20mm-25mm |










Reviews