Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Additional information
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Bracelets Type | Strand Bracelets |
| Main Stone | Tiger's Eye |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Certificate | No |
| Item Weight | 10g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Gender | Men |
| Fine or Fashion | Fine, Fashion |
| Item Type | Bracelets, Beads |
| is_customized | No |
| Metal Type | NONE |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| jewelry accessories | natural stone beads |
| tiger charm | ojo de tigre piedra natural |
| Material | Stone |
| Stone Name | Red Tiger Eye Stone |
| tiger eye beads | tiger eye necklace |










Reviews