Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Material | Natural Stone/Crystal/Gemstone, Stone |
| Shape | Money Tree Crafts |
| Product Using | Home Decoration and DIY Gifts |
| Size | approx.80x40mm(3.0 |
| Weight | approx.32-37g/pc |
| Quantity | 1PCS / 5 PCS / 10 PCS |
| Brand Name | NONE |
| Theme | TREE |
| Regional Feature | Europe |
| Style | Pastoral Style |
| High-concerned chemical | None |
| Is Natural Material | Yes |










Reviews