Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Metal Type | NONE, NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | beads |
| Material: | Natural Stone/Crystal/Gemstone |
| Shape: | Mini Penis Figurine |
| Product Using: | Home Decoration and DIY Gifts |
| Size: | approx.1 |
| Quantity: | 1PCS / 5 PCS / 10 PCS / 20 PCS / 50 PCS |
| Weight: | approx.6-10g/pc |










Reviews