Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| usage | For Jewelry Making Necklace Bracelet Earring |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Brand Name | RISYF |
| Item Type | beads |
| Material | Stone |
| Item Shape | IRREGULAR |
| High-concerned chemical | None |
| Outer Diameter | 15mm |
| Fine or Fashion | Fashion |










Reviews