Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Modern Style |
| Theme | Flower |
| is_customized | Yes |
| Is Natural Material | Yes |
| Regional Feature | Europe |
| Material | CRYSTAL, Fluorite / India Agate / Pink Black Rhodonite / Amethyst / Clear Quartz / Tiger Eye / Blue Jade / Green Aventurine / Lapis Lazuli / Bronzite / Grazy Agate / Amazonite / Red Jasper / Rose Quartz / Mookaite |
| Shape | Drilled Peach Blossom Flowers |
| Stone Size | 28x28x4mm |
| Hole Size | 1.5mm |
| Quantity | 1pc 5pcs 10pcs 20pcs |
| Function | Diy Handicrafts Gifts |










Reviews