Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 1 cm |
| Brand Name | JOYA GIFT |
| Setting Material | Natural stone |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Copper |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Women |
| Material | Stone |
| Shapepattern | Star |
| Style | TRENDY |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Compatibility | All Compatible |
| Model Number | SP1661-28mm |
| Function | Period Tracker |
| Item Type | PENDANTS |
| Pendants Type | SLIDE |
| Drop Shipping | Acceptable |
| OEM | Acceptable |










Reviews