Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 4 cm |
| Brand Name | RYCRYSTAL, RYCRYSTAL |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Pastoral Style |
| Theme | Angel, Angel |
| is_customized | No |
| Is Natural Material | Yes |
| Regional Feature | China Mainland |
| Material | CRYSTAL, CRYSTAL |
| Technology | Carved |
| Size | 40*25*13mm |
| Weight | 10-20g |
| Product Sale Unit | 1 Piece |
| Function | Healing |
| Product Using | Home decoration and DIY gifts |
| Choice | yes |










Reviews