Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 4 cm |
| Brand Name | sisterstone |
| High-concerned chemical | None |
| Style | feng shui |
| Theme | Love |
| is_customized | No |
| Is Natural Material | Yes |
| Regional Feature | Europe |
| Material | Stone |
| size | 2-4cm |










Reviews