Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.020 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3 cm |
| Brand Name | buy bao ji |
| Item Type | beads |
| Model Number | JDPZW83 |
| Item Shape | Nuggets |
| Item Weight | approx 2-4g |
| Metals Type | None |
| Certificate | Yes |
| Fine or Fashion | Fine |
| Main Stone | Quartz |
| Certificate Number | 20180000001570 |
| Certificate Type | CNAS |









Reviews