Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3 cm |
| Brand Name | buy bao ji |
| Main Stone | Strawberry Quartz |
| Certificate Type | CNAS |
| Item Weight | approx 1g/1.5g/2g/3g |
| High-concerned chemical | None |
| Certificate | Yes |
| Item Type | beads |
| Certificate Number | 20180000001570 |
| Model Number | JDPZW03 |
| Metals Type | None |
| Item Shape | Nuggets |
| Fine or Fashion | Fine |
| semi_Choice | yes |










Reviews