Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.332 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 8 cm |
| Brand Name | APWIKOGER |
| High-concerned chemical | None |
| Drum Pad | 8 |
| Is Batteries Included | No |
| Divided by Drum Number | 7-drum Kit |
| Drum Chamber Material | Titanium Alloy |
| Model Number | / |
| Size | 15*15*9cm, about 15x15x9cm/5.9×5.9×3.54in |
| Material | Carbon steel |
| Packing size | about 17.5×17.5×12.5cm/6.9×6.9×4.92in |
| Net weight | about 600g |
| Gross weight | about 850g |
| Color | Black, Red, Gold, Navy Blue, Blue, Green, Pink, Moss Blue |










Reviews