Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | Radiant Shape |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Type | beads |
| size | 30-50mm |










Reviews