Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Additional information
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 4 cm |
| Brand Name | SIDONGSHI |
| Setting Material | Natural stone |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| CN | Guangdong |
| Gender | Women |
| Material | Stone |
| Shapepattern | Round |
| Style | Cute/Romantic |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Model Number | Unbranded |
| Item Type | PENDANTS |
| Pendants Type | SLIDE |
| Metal Color | Silver/Yellow Gold |
| Pendant Size | 20x20x7mm |
| Chain Length | No Chain |
| Weight | 7g |










Reviews