Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 25 cm |
| Shape | Dice |
| Material | Natural Crystal Stones, CRYSTAL |
| Size | Approx.15mm |
| Quantity | 1PC/ 5PCS / 10PCS |
| Function | Crystal Gemstones Energy Healing, Stone Collection, Meditation Gift, Home Decoration, Jewelry DIY, Gift |
| Sale Mode | Retail & Wholesale & Drop Shipping |
| Brand Name | NONE |
| Theme | MASCOT |
| Regional Feature | Europe |
| Style | Modern Style |
| High-concerned chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Is Natural Material | Yes |










Reviews