Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Additional information
| Weight | 0.020 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3 cm |
| Brand Name | buy bao ji |
| Main Stone | OBSIDIAN |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | 20-120g |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | MX(Origin) |
| Certificate | Yes |
| Item Type | beads |
| Item Height | 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm |
| Certificate Number | KT2504K012686 |
| Model Number | JDYGD14 |
| Metals Type | None |
| Item Shape | Round Shape |
| Fine or Fashion | Fine |
| beads for jewelry making | beads nature stone |
| Beads necklace | Beads accessories |
| Natural Gold Obsidian Gemstone | Pick Size Round Loose Stone |
| Beads for Jewelry Making DIY | Seed beads |
| Handmade Bracelet Accressories | Beads for Needlework |
| CHARM FOR JEWELRI MAKE | man and women |
| natural round beads | Jewelry Making Kit |
| Health Protection | Promote blood circulation |










Reviews