Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Setting Material | Natural stone |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Copper |
| Material | Stone |
| CN | Guangdong |
| Gender | Men |
| Shape\\pattern | Geometric |
| Style | Classic |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Compatibility | iOS |
| Model Number | X210 |
| Function | Alarm Clock |
| Item Type | PENDANTS |
| Pendants Type | Circle |
| Reliable material | These pendulums are made of copper metal and natural stone, durable metal and high quality stone |
| Pendant Size 1 | Approx 32 x 63 mm / 1.25 x 2.48 inches |
| Pendant Size 2 | Approx 23 x 35 x 54 mm / 0.9 x 1.38 x 2.13 inches |
| Chain Length | Approx 30 cm / 11.81 inches |
| Healing point pendulum | The pendulum is multi-functional, suitable as divination tools |
| Wide applications | These pendants can be applied as a good magnetic sensors, divination tools, hypnosis tool, home decoration |
| Suits for | Beginner and Professional |
| Packing | Opp Bag + Bubble Wrap |
| Note | This is natural crystals, color might be a little differ with our photos |
| Drop Shipping | Accepted |
| Sale Mode | Retail, Wholesale |
| Pendulum | pendulum for divination on long hang |
| Natural Stone | Rock Crystal, Rose Quartz, Amethyst, Tiger Eye, Black Obsidian, Aventurine, Labradorite |









Reviews