Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Age | 14+ |
| Model Number | 11XF7AK104841 |
| is_customized | Yes |
| Component | Wood+Fabric |
| Rune Card Size | Approx.3.4×1.6cm/1.3x 0.6inch; |
| Bag Size | Approx.11x9cm/4.33×3.54inch |










Reviews