Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Material | Crystal, Stone |
| Product Type | Polychrome Stone Palm Stone |
| Technique | Polished |
| Style | Folk Art, Pastoral Style |
| Use | Healing |
| Theme | MASCOT, Love |
| Brand Name | Kindfull Crystal, NONE |
| Name | Polychrome Stone Palm Stone |
| Color | As shown |
| Size | About 5-7 cm |
| Shape | Palm Stone |
| Type | Hand-carved |
| Usage | Home Decoration |
| Packing | Safe packing |
| Function | Healing Energy Lucky |
| Regional Feature | China Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Is Natural Material | Yes |










Reviews