Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.324 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | OOTDTY |
| High-concerned chemical | None |
| Drum Pad | 6 |
| Is Batteries Included | No |
| Drum Heads Material | Other |
| Divided by Drum Number | Other |
| Drum Chamber Material | Other |
| Musical Quality | Other |
| Size | 6/8/10/12in |
| Diameter | <10 inch, 6/8/10in, 6/8/10/12in |
| Max Tone Number | Other |
| Material | Wood |










Reviews