Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Â
Additional information
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Modern Style |
| Theme | Animal |
| is_customized | No |
| Is Natural Material | Yes |
| Material | Stone |
| Size | 32-35×26-30mm |










Reviews