Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.040 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Resin |
| High-concerned chemical | None |
| Regional Feature | India |
| Theme | Buddhism |
| Size(cm) | (L) 4.8 X (W) 3 X (H ) 4.5 cm |
| Size(inch) | (L) 1.89X (W) 1.18 X (H ) 1.77 inch |










Reviews