Product Details
Welcome To Holistic One Supply
Additional information
| Weight | 0.020 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Chain Type | Beaded Bracelet |
| Material | Natural Stone, Stone |
| Other name1 | round Beads Bracelet |
| Other name2 | Stretch Bracelet |
| Weight | about 15 g |
| Bead Size | 8 mm |
| Color | Refer as pictures shown |
| Dropshipping | Accept Dropshipping |
| Charm | Cross |
| Brand Name | vinswet |
| Model Number | FD11249 |
| Style | TRENDY |
| Clasp Type | Toggle-clasps |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Bracelets |
| Setting Type | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Bracelets Type | Strand Bracelets |
| CN | Zhejiang |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Shapepattern | Cross |










Reviews